Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

22 Kasım 2009

PEYNİRLİ OMLET

Pazar kahvaltısı için yapılacak en güzel lezzetlerden biride omlettir..Daha önce sebzelisinin tarifini verdiğim omletin sıra peynirlisine geldi..

Facebookda Birsenceyi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz...


PEYNİRLİ OMLET
MALZEMELER:
  • 2 tane yumurta
  • Tuz
  • Tereyağı
  • 3 dilim kaşar peyniri
  • 2 dilim dil peyniri
YAPILIŞI:Yumurtayı tuzla çırpalım.Tavaya tereyağını ekleyip eritelim.Üstüne yumurtayı döküp çift taraflı pişirelim.Çift taraflı pişen omletin yarısına peynirleri dizip diğer yarısını üstüne kapatalım.Biraz tavada peynirlerin erimesini bekleyip sıcak servis yapalım.

Hiç yorum yok: