Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.
Add to Google

web siteleri


BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

21 Aralık 2009

HAYALİMDEKİ YILBAŞI SOFRASI

Yukarıdaki hazırladığım yılbaşı sofrası ve yılbaşı menüsüne ulaşmak için BURAYI tıklayınız....


Hayalinizdeki yılbaşı sofrasını kurun, hayaliniz gerçek olsun.
Paşabahçe’nin kristal cam markası f&d’nin www.hayalimdekiyilbasisofrasi.com sitesine girip üye olun ve f&d ürünleriyle yılbaşı sofranızı kurun; en güzel sofra sizinki seçilirse 31 Aralık gecesi evdeki masanızı f&d’nin seçkin ürünleri donatsın.
Paşabahçe’nin kurşunsuz kristal cam markası f&d, “Hayalimdeki Yılbaşı Sofrası” yarışması ile sofralarınıza ışıltılı bir dokunuş getiriyor. www.hayalimdekiyilbasisofrasi.com internet sitesini ziyaret eden, en çok oyu alıp “f&d ile kurulmuş en şık yılbaşı sofrası” seçilen tasarımın sahibi, sofrasındaki tüm f&d ürünlerini kazanıyor ve hayalindeki yılbaşı sofrasını 31 Aralık akşamı kendi evinde kurma şansını elde ediyor. Sofralara oy veren her 100. şanslı kişi ise, çok özel bir f&d ürünü kazanıyor.

En şık sofraları kurmak için fonksiyonellikle estetiği birleştiren f&d ürünleri arasında, kadehler, bardaklar, tabaklar, kâseler, karaflar, mumluklar ve daha birçok ürün var.

Siz de f&d ürünlerinin sunduğu zarafet ile kendi masanızı süslemek istiyorsanız www.hayalimdekiyilbasisofrasi.com adresine girerek üye olun ve bu muhteşem deneyime başlayın. Onlarca şık seçenek arasından kendi beğeninize göre bir yılbaşı sofrasını kurun ve bu özel sofranın gerçek olması şansını yakalayın.

8 yorum:

Unknown dedi ki...

hemen bakıyorum tatlım çok sağol iyiki varsın:))

birsence dedi ki...

sende öyle derya ablacığım...

b!LgeN dedi ki...

ablaaa seninde sofran varmı bu sitede_??dün baktım bi ara ama göremedim...

birsence dedi ki...

var ama bende kendimi bulamadım gerilerde kaldım galiba:((

pelince dedi ki...

ne güzel bir etkinlik... ben bu konuda çok başarısızım... ama sana başarılar diliyorum..
sevgiler canım...

birsence dedi ki...

pelinciğim yapmak o kadar zevkliki mutlaka zaman ayırmalısın...

Unknown dedi ki...

birsen hanım sitenizi ziyarete geldiğimde yazıyı gördüm, teşekkür ederiz siteniz de haber verdiğiniz için.Ben de iki masahazırladım.Hadi bakalım kolay gelsin.Fatma Tekin

birsence dedi ki...

fatma hanım umarım sofranızı herkes beğenir ve takımları siz alırsınız:)