Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

21 Şubat 2011

AKŞAMA NE YEMEK YAPAYIM?

Bugünden itibaren artık hergün tairflerden önce Birsencede akşama ne yapayım derdine düşen hanımların işini kolaylaştırmak için akşam yemeği menüsü hazırlayacağım...Ümit ediyorum ki hergün hazırlayacağım bu menüler işinize yarayacaktır...Sizde evde haftalık bir menü oluşturursanız menüdeki listeye göre pazarınızı,market alışverişinizi yaparsınız hem size kolaylık olur hem ne yapayım stresine girmezsiniz hemde fazladan alınan sebzeler ziyan olmaz...Bugün başlayalımmı???
Facebookda Birsenceyi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz...

Tariflerin üzerini tıklayarak tarife ulaşabilirsiniz..."Yok ben bugünkü menüyü beğenmedim başka menü istiyorum ."diyorsanız burayı tııklabilirsiniz..
Kolay gelsin...

5 yorum:

hanife dedi ki...

çok iyi fikir bende artık her hafta başı liste yapıyorum yapmak değil düşünmek yoruyor sevgilerimle

Gülcan dedi ki...

bendece iyi fikir. düşünmesi çok zor .sevgiler.

Adsız dedi ki...

oooh yaşadık Birsen'ciğim,bebişinle zor olacak ama dualarımızla herşeyin üstesinden gelirsin eminim.
jale

TuruncuTatlar dedi ki...

süper bir fikir;))

fatma dedi ki...

bu liste yapma fikrin çok işime yarayacak. hergün menü düşünmekten heba oluyorum sağolasın.. yanlız bişey diyeceğim, pilavın arkasından sütlaç biraz fazla pirinçli olmazmı :))