Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.
Add to Google

web siteleri


BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

11 Şubat 2011

PRİL HİJYEN


Türkiye’nin Kötü Kokulara Karşı Etkili İlk ve Tek Bulaşık Deterjanı: Pril Hijyen…
Kadınların mutfakta en fazla önem verdikleri konuların başında hijyen geliyor. Yemek pişirdikten sonra tencere ve tavaların yüzeylerinde oluşan inatçı lekeler ise mutfakta kadınların kabusu oluyor. Ancak tencere ve tavalara sinen bazı kokular var ki onlar kir ve lekelerden de inatçı olabiliyor. 35 yıldır tüm kadınların mutfaklardaki en büyük yardımcısı olan Pril, şimdi tüm bu sorunların çözümüne Pril Hijyen ile cevap veriyor.Hijyenik temizlik sağlayan ve kötü kokulara karşı da etkili piyasanın ilk ve tek bulaşık deterjanı Pril Hijyen, bir bulaşık deterjanından beklentileri tek başına karşılıyor.
Türkiye’nin ilk sıvı deterjanı olarak “Pril ile bulaşıklar pırıl pırıl”sloganı ile mutfakta kadınlara çok özel çözümler sunan marka, Pril Hijyen ile yine bir ilke imza atıyor. Pril Hijyen, güçlü formülü ile hem çıkmayan kokuları hem inatçı lekeleri yok ediyor hem de hijyenik temizlik sağlıyor.En zorlu bulaşıklar arasında yer alan tava ve tencerelerde mükemmel sonuç verirken yanmış yağ, yemek, et, balık kalıntı ve kokularını kolaylıkla temizliyor. Tüm bulaşıklar ve bardaklar Pril Hijyen ile pırıl pırıl ışıldıyor.
Pril Hijyen, güvenilir yağ çözme gücünü kullanarak da tüm yemek ve yağ kalıntılarını mıknatıs gibi söküp çıkartıyor. Böylece zor bulaşıkları temizlemek için ekstra bir ürün kullanmaya gerek kalmıyor. Hijyen,mutfaktaki en önemli konu… Özellikle de evde çocuk varsa bulaşıkların hijyeni büyük önem taşıyor. Pril Hijyen, üstün formülü ile de size en hijyenik temizliği sunuyor.
Pril Hijyen, tüm kötü kokulara karşı etki göstererek tava ve tencerelerden söküp atıyor. Kötü kokuları yok ederken kendi özel parfümü ile de fark yaratan Pril Hijyen, mutfaklara temizliğin kokusunu getiriyor. Tüm bulaşıklarınız kötü kokulardan arınarak mis gibi kokuyor.
Pril Hijyen, ultra yoğun formülü ile süngerin üzerinde uzun süre kalıyor.Bol köpüğü ve hijyenik kokusu sayesinde güçlü bir performans gösteriyor.Güçlü yağ parçalayıcı formülü ile zor yağları kolaylıkla çözüyor. Böylece bulaşık yıkarken güç gösterisi yapmanıza da gerek kalmıyor. Dağlar kadar bulaşık yorulmadan tertemiz oluyor. Ürün 750 gram, 1,500 gram ve 6 kilogramlık ambalajlarda satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok: