Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...hayatında son 8 yılda çok şey değişen biri...yaşadığı şehri,medeni durumunu ve alışkanlıklarını değiştirdi son sekiz yılda...birsence bir prensesin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve prensesiyle çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

4 Mart 2011

AKŞAMA NE YEMEK YAPSAM?

Bugünkü menümüz...
Tarifleri üzerine tıklayarak görebilirsiniz......"Yok ben bugünkü menüyü beğenmedim başka menü istiyorum ."diyorsanız burayı tııklabilirsiniz..
Kolay gelsin...
Facebookda Birsenceyi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz...

5 yorum:

mermer tezgah yemek tarifleri dedi ki...

sevgili birsence malumunuz buralarda çok yeniyim ne hata yaptığımı bilemiyorum ama bloğumu açamıyorlarmış izleyenlerim neden böyle birşey yaşadım acaba lütfen bu konularda bir bilginiz varsa beni aydınlatırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

LaMa dedi ki...

blog'ta da kulagini cinlattim, Agizlara layik, saglikli bir menu onerisinde sunmussun, Su sakalli dedyi pardon corbayi deneyeyim firsat bulunca.

birsence dedi ki...

sevgili mermer tezgah malesef blogspotlar mahkeme kararıyla kapatıldı...siteniin açılmaması ondan...ne zaman düzelir maleswef bilmiyorum...

birsence dedi ki...

lamacım çok özlettin kendini dene beğeneceksin canım...çok çok öpüyorum...

serpil dedi ki...

merhaba bende sizin resimlerinizi göremiyorum neden acaba benden mi kaynaklanıyor?...