Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

19 Mart 2011

AKŞAMA NE YEMEK YAPSAM?


Bugünkü menümüz...
Tarifleri üzerine tıklayarak görebilirsiniz......"Yok ben bugünkü menüyü beğenmedim başka menü istiyorum ."diyorsanız burayı tııklabilirsiniz..
Kolay gelsin...
Facebookda Birsenceyi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz...

1 yorum:

Hale dedi ki...

Birsencim S.a
Resimlerine baktim cok guzel gorunuyorlar , biraz daha aydinlik olmasi icin gunes alabilen ortamlarda cekmeye calis. Arka planlarinda tek renk kullanman da cok iyi olmus. Kendine bir still verip devam edebilirsin yani arka olanda tek renkler kullanarak. Bu yorumu silebilirsin :) ayrintili sekilde daha fazla yazacagim selamlar..