Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

25 Nisan 2012

ET SUYUNA ŞEHRİYE ÇORBASI


Bugün Birsence'de 2 tarif var ilki bu lezzet ve sağlık bombası çorba diğeri de birazdan yayınlayacağım sürpriz bir tarif...Birsence'yi takip etmeye devam edin...

Unutmayın Birsence'de hergün bir yeni menü ve en az bir yeni tarif sizleri bekliyor...Hergün Birsence'yi ziyaret etmeyi unutmayın...Tüm sevdiklerinize,akrabalarınıza,dostlarınıza,arkadaşlarınıza Birsence'den bahsedin olur mu?

Facebook'da Birsence'yi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz...
Facebook'da Birsence'nin grubunu beğenmek için burayı tıklayabilirsiniz...

ET SUYUNA ŞEHRİYE ÇORBASI
MALZEMELER:
  • 2 çay bardağı arpa şehriye
  • 1 çorba kaşığı YONCA salça
  • 5,6 su bardağı et suyu
  • 2 çorba kaşığı tereyağı
  • 2,3 çay kaşığı tuz
YAPILIŞI:Çorbayı yapmaya önce et suyunu hazırlayarak başlayalım.Et suyu hazır olunca çorba tenceresine yağı ve salçayı koyup 5-10 saniye kavuralım.Üstüne et suyunu,şehriyeyi ve tuzu ekleyip kaynatalım.Şehriyeler pişince altını kapatıp doğranmış maydanozla servis yapalım.

Hiç yorum yok: