Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

5 Nisan 2012

PASKALYA YUMURTASI - SOĞAN KABUĞUYLA YUMURTA BOYAMA


Yarın Paskalya...Bir çok aile yarın evinde Paskalya Çöreği yapıp Paskalya yumurtası haşlayacak...Birsence'de çocuklarının dikkatini yumurtaya çekmek için ya da farklı bir sunum yapmak için yumurtayı boyamak isteyenler için tarif etmek istedim...

Unutmayın Birsence'de hergün bir yeni menü ve en az bir yeni tarif sizleri bekliyor...Hergün Birsence'yi ziyaret etmeyi unutmayın...Tüm sevdiklerinize,akrabalarınıza,dostlarınıza,arkadaşlarınıza Birsence'den bahsedin olur mu?

Facebook'da Birsence'yi takip etmek için burayı tıklayabilirsiniz...
Facebook'da Birsence'nin grubunu beğenmek için burayı tıklayabilirsiniz...
 
PASKALYA YUMURTASI - SOĞAN KABUĞUYLA YUMURTA BOYAMA
MALZEMELER:
  • Kişi sayısı kadar beyaz yumurta
  • Soğan kabuğu
  • Su
YAPILIŞI:Yumurta haşlama tenceresine (mutlaka küçük bir yumurta haşlama tencereniz olsun ) yıkanmış yumurtaları,bir avuç soğan kabuğunu ve üstünü geçecek kadar suyu koyup altını kısıp yumurtaların rengi değişene kadar haşlayalım.

Hiç yorum yok: