Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

28 Eylül 2013

"evmanya" ev dekorasyon sitesi

Benim mutfak eşyalarına, tabak çanağa ne kadar düşkün olduğumu siz takipçilerim biliyor.  Avm’lere girdiğimde ilk işim zücaciye dükkanlarını ziyaret etmek. İnternette ise durum yine aynı. Alışveriş sitelerinde de tercihim yine ev ve dekorasyon sitesi www.evmanya.com . Evmanya hakkında sizinde bilmenizi istediğim birkaç ayrıntı daha var.
E-ticaret, oldukça hareketli bir iş sahası. Milyonlarca müşterisi olan, on binlerce ürünü duraksamadan sunan bir mağaza gibi. Bu sahanın oldukça detay isteyen bir tarafı var. Bu alanda başarılı olmak için sahip olunması gereken teknolojik altyapının da ötesinde itinalı bir çalışma gerekmektedir. Sistemi hatasız kurmak doğru bir ekip kurmaktan geçiyor. İşte bugün size bu iş sahasında oldukça iddialı olan bir siteden bahsedeceğiz.

"evmanya", sadece ev eşyalarının bulunabileceği bir platformdan ibaret değil. Türkiye’nin her yerinde, evimize ait tüm ürünlerle birlikte ev yaşantısını daha da güzel hale getirmek için bir çok yeni fikir sunan bir portaldır. Dekorasyonda, tasarım estetiğini esas alarak, bütçenize en uygun ev çözümlerini sunar. Bu alanda Türkiye'nin ilk ev yaşam, dekorasyon ve alışveriş portalıdır. Ayrıca www.evmanya.com Türkiye'deki en geniş ürün yelpazesi sunan e-ticaret sitesidir. www.evmanya.com, ev yaşam bölümü ile güncel dekorasyon haberlerini okuyucuları ile paylaşırken, dekorasyon ve ev yaşamı meraklılarına dekorasyon konusunda görüş ve fikirlerini paylaşabilecekleri online bir platform sunar. 2000'i geçen özgün içerik ile ev dekorasyon trendlerini yakından takip ederek, tüm yenilikleri, takipçileri ile farklı platformlarda paylaşır. 
Yeni ev kuranlar, öğrenciler, evinde bazı değişiklikler yapmak isteyen ve fikir alan, uygun ürün arayan ev hanımları ve bunların yanı sıra teknolojiyi yakından takip eden erkekler www.evmanya.com’un düzenli müşterileridir. www.evmanya.com’un ürün gamı oldukça geniş. Buna ek olarak ürün gamının daha da genişlemesi için piyasada bilinen markaların ürünlerinin yanı sıra özel üretim ürünlere de yer vermeye başladıkları bilgisine ulaştık. Bu konuda kendilerini daha da geliştireceklerini, tüketicilerinin ihtiyaçlarına göre sitenin yapısını güncel tutarak, hizmet ağlarını yeni yatırımlarla genişleteceklerini belirtiyorlar. Amaçlarının ev tutkunlarının resmi tedarikçisi olmak, Onlara evleri ile ilgili son trend ürünleri uygun fiyata en iyi hizmet ile verebilmek olduğunu ifade ediyorlar.

 
Sözün özü;  Ev dekorasyon trendlerinin kalbi "evmanya" 'da atmaktadır.


1 yorum:

Unknown dedi ki...

teşekkür ederim.
hep beğenmişimdir bir şeyler ama güvenemediğim için alamamışımdır :)