Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

15 Şubat 2014

Mutfak Dekorasyonu

Evim evim güzel evim. Herkesin hayatında en az bir kere dahi olsa söylediği bir sözdür. Kim evini sevmez ki? Peki bize evimizi sevdiren nedir? Bu sorunun başlıca cevabı onun içerisindeki güzel tasarımlar ve dekoratif güzellikler olsa gerek. Peki bu çeşit güzellikleri nereden ve nasıl temin edeceğiz? Bu işin kolayı nedir? İşte tam da bu noktada hizmet veren bir site var. Ehil.com, bu güzel hizmetleri veren bir çevrimiçi platform olarak karşımıza çıkıyor. Şu an itibariyle İstanbul, Ankara ve İzmir dışına hizmet vermiyor fakat diğer illere de açılma planları var. Sisteminde 2500 den fazla kayıtlı firma mevcut.

Ev dekorasyonu demişken, bir evi güzelleştiren, bayanlarımızın baş tacı, en mutlu oldukları yer olan mutfaklarımızı es geçemezdik. Biz bayanlar, bir ev alırken ya da herhangi bir evi gezerken ilk olarak mutfaklara dikkat ederiz değil mi? Ayrıca ister yalnız olalım ister ailemiz ile olalım vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz yerdir mutfaklarımız. Bu nedenle, mutfaklarımızın dekorasyonunun ne kadar önemli olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Genel yapı itibariyle Ehil.com bünyesindeki firmaların mutfak dekorasyonlarının, her kesime hitap eden bir çeşitliliğe sahip olduğunu ve en uygun fiyatları barındırdığını söyleyebiliriz. Mutfak dekorasyonu fiyatlarına Ehil'den ulaşabilirsiniz.

Peki bu platform nasıl hizmet vermektedir? Biraz da bundan bahsedelim. Öncelikle almak istediğiniz hizmete ait ihtiyacınızı ilgili kategoriler içerisinden seçiyorsunuz. Sonrasında işleme devam edip ehil firmaların size en doğru ve uygun fiyatı verebilmeleri için sorulacak birkaç soruyu dolduruyorsunuz. Sonrasında Sisteme kayıtlı binlerce ehil firma arasından bölgesel eşleştirme teknolojisi ile ihtiyacınıza en uygun, maksimum 5 Ehil firma 24 saat içerisinde sizle iletişime geçiyor. Bunun yanında sizinle eşleşen firmaların, profil sayfaları sizinle paylaşılıyor, firmaların yorum ve puanlamalarını inceleme şansı yakalıyorsunuz.

İşte hizmet sektörüne ulaşmanın bu kadar kolay olduğu bir ortamda, evine ve de mutfağına değer veren herkesin Ehil.com'a uğramalarını tavsiye ediyoruz.

Hiç yorum yok: