Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

7 Nisan 2014

CAN DOSTLARIMIZ İÇİN İSİM KÜNYELERİ

Onlar, bizim en sadık dostlarımız. Onlar, kimimizin vazgeçilmez varlıkları. Onlarsız bir yaşam, çok ama çok zevksiz olurdu. Bu kadar sözü ne için bahsettiğimizi hemen açıklayıp sizi merakta bırakmayalım. Tabii ki severek beslediğimiz kedilerimiz ve köpeklerimizden bahsediyoruz. Evlerimizi ve dünyamızı renklendiren can dostlarımıza gerekli ilgiyi gösterdiğimizden şüphemiz yok. Onlara günümüzde çocuklar gibi bakan birçok hayvan sever bulunmaktadır. Bugün size kedilerimiz ve köpeklerimiz için kullandığımız bir üründen bahsedeceğiz.

Birçok evcil hayvana göre köpekler daha hareketli hayvanlardır. O denli hareketli olmaları nedeni ile maalesef çalınma ve kaybolma ihtimalleri de yüksektir. Dolayısı ile bu durum sahiplerini üzüp gözyaşlarına boğmaktadır. Kimimizin köpeği ya da kedisi çok nadir bulunan bir ırkta olabilir üstelik. Takdir edersiniz ki hayvanlarımız bizim gözbebeğimizdir. Onların güvenliği için yapabileceğimiz bazı önlemler muhakkak vardır. Bu önlemlerden bir tanesi de kedi ve köpeklerimize künye takmaktır. Kedi ve köpeklerimize taktığımız künye sayesinde onların kaybolma durumlarında bulunma şanslarını arttırırız.

Kedi ve köpeklerin boyun bölgesine takılan künyeler, birçok petshop ve kedi-köpek ürünleri satan online alışveriş sitelerinde satılmaktadır. Satışı yapılan bu köpek künyeleri, altın kaplama başta olmak üzere diğer madeni ürünlerden yapılmaktadır ayrıca isim yazılarak istenilen şekil ve boyutta satılmaktadır. Genel de 5 santim yükseklikte olan köpek künyeleri hayvanların kolaylıkla kullandıkları ürünlerdir. Siz de farklı seçeneklerdeki isim künyeleri için tıklayınız. Birbirinden değişik künyelere ulaşabileceksiniz.

Kaybolan ve çalınan kedi ve köpekler genelde takılan künyeleri vasıtası ile bulunmaktadırlar. Bunun için kedi ve köpek severlerin evcil hayvanlarına künye takmalarında fayda vardır. Biz de sizleri bu konuda bilgilendirmek istedik. Umarız hiçbir hayvanseverimiz bu acıyı yaşamaz…


Hiç yorum yok: