Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.
Add to Google

web siteleri


BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

8 Mayıs 2014

İNGİLİZCE İNGİLTERE DİL OKULLARINDA ÖĞRENİLİR...

İngilizce. Herkesin ortak olarak kabul ettiği dil. Her alanda oldukça rağbet gören ingilizceyi hemen hemen herkes öğrenmek ister. Başta iş dünyası olmak üzere, turistik ve eğitim alanında da ingilizce olmazsa olmazımız gibidir. İngilizce öğrenmek için çok çeşitli metodlar mevcuttur. Fakat hangi dili öğrenmek istersek isteyelim o dilin anavatanına gitmeden tam anlamıyla konuştuğumuzu söyleyemeyiz. Bu nedenle dil eğitiminin en gerçekçi olanı anavatanındaki eğitimdir. Bugün sizlere ingilizce eğitimi konusunda hizmet veren bir siteyi tanıtacağız.
İngilizce’nin anavatanı olan İngiltere, ingilizce öğrenmek için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. İngiliz dil okulları , bütün bir  yıl boyunca genel İngilizce, yoğun ingilizce, iş İngilizcesi, IELTS hazırlık kursları gibi daha birçok alanda eğitim imkanı sunuyor.İngilizceyi İngilteredeki dil okullarında öğrenirken hem pratik yapma imkanına kavuşuyor hem de ingilizceye olabildiğince konsantre oluyorsunuz. İngiliz dil okullarında muhakkak istediğiniz dil eğitimine karşılık gelen bir seçenek bulabilirsiniz.
Yurtdışı eğitimi denince akla gelen ilk sorunun konaklama olduğunu duyar gibiyiz. İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercihlerinden bir tanesi aile yanı konaklamalar. Aile yanı konaklamalarda, bir yandan konforu yaşarken bir yandan da ana dili ingilizce olan kişilerle  pratik yapabilme imkanı buluyorsunuz.  İngilizcenizi aile ortamında pratik yaparak daha da geliştirebilirsiniz. Konaklama imkanı bulabileceğiniz bir diğer seçenek İngilteredeki okulların öğrenci yurtlarıdır. Yurtlarda diğer öğrencilerle bir arada bulunarak ingilizce pratiğinizi arttırma imkanına kavuşabilirsiniz. Konaklama seçeneklerinden bir diğeri de öğrenci evleridir.  Hangi konaklama seçeneğini seçerseniz seçin İngilterede yaşamanın vermiş olduğu avantaj ile ingilizceyi çok daha iyi kavrayabiliyorsunuz.
Sonuç olarak dil anavatanında öğrenilir. İngilizce de ingilterede yani ingiliz dil okullarında öğrenilir...

Hiç yorum yok: