Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

18 Nisan 2015

EVİNİZ VE MUTFAĞINIZ İÇİN ARADIĞINIZ HERŞEY cookplus.com'da...

İnternetin, yaşamımızın bir parçasını oluşturduğu günümüzde, internetten alışveriş yapmak da hayatımızda ciddi olarak yer almaktadır. Özellikle evimizde kullandığımız ürünler için internette gezinti yapmak, ürünleri incelemek ve onlar hakkında bilgi almak hepimizin sevdiği bir unsurdur. Onlarca e-ticaret sitesini, mağazalarda dolaşıyormuş gibi ziyaret etmenin keyfi başkadır. Bugün sizlere özellikle bayan takipçilerimizi yakından ilgilendirecek bir e-ticaret sitesinden bahsedeceğiz. Neden özellikle bayan ziyaretçilerimizi ilgilendiren bir site olduğunu açıklayacak olursak, mutfak ve ev tekstili ürünlerinin bulunduğu cookplus, bünyesinde 3000 bine yakın ürün ve 30'a yakın marka barındırırken bu rakamın her geçen gün hızla arttığını belirtmeliyiz. Cookplus’ın bu alanda satış gerçekleştiren diğer e-ticaret sitelerine oranla bazı avantajları mevcut. Öncelikle arkalarında kurumsal bir marka olan Karaca var. Sonrasında ise çok geniş ürün yelpazesinin sitede mevcut olduğunu belirtmeliyiz. Ürünlerin iade edilme konusunda da gerekli hassasiyeti gösterdiklerini söyleyebiliriz. Bu konunun biz değerli müşteriler için en önemli konu olduğunu düşünmekteyiz. Sitenin satış kategorilerinde ev tekstili, yemek takımları, kahvaltı takımları, elektrikli ürünler, pişirme grubu, sofra servisi, çay-kahve-pasta takımları, çatal-kaşık-bıçak takımları, pratik mutfak ürünleri, saklama, cam ürünleri ve dekoratif ürünler gibi birçok ürün mevcut ve hepsi birbirinden güzel. cookplus.com'da uygun fiyatlı mutfak ürünleri çokça bulabilirsiniz. Hedef kitlesini bayanlar olarak belirleyen cookplus beyleri ve öğrencileri de unutmamış. Her kesime hitap edecek şekilde ürün gamı mevcut. Özellikle elektrikli ürünlerin bay bayan herkesi ilgilendirdiğini düşünecek olursak sonuçta her kesime hitap eden bir site olduğunu söyleyebiliriz. Rengarenk tabaklar, güzel tencereler, şık bardaklar hepsi bir irinden güzel. Hem de çok uygun fiyata. Sitede dikkatimizi çeken ve de siz değerli blog okuyucularını yakından ilgilendiren konu ise sitede iki adet blog sitesinin bulunması. Çok çeşitli yemek tarifleri ve makalelerin bulunduğu blog siteler siz değerli okuyuculara değerli bilgiler sunmakta. Biz de keyifle okuduk. Sonuç olarak evini, mutfağını kısacası yaşamayı seven herkesi cookplus’ı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Hiç yorum yok: