Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

14 Aralık 2015

SEOzone’15 Workshop’ları Büyük İlgi Gördü


Türkiye’de de artık büyük bir yükselişe geçen ve geleceğin meslekleri arasında gösterilen SEO uzmanlığı sık sık karşılaştığımız ve adını duymaya başladığımız bir meslek halinde hayatımızda yer alıyor. Dünyaca ünlü arama motorları üzerinde internet kullanıcıların yaptıkları arama sonuçlarında internet sayfalarının daha üst sıralarda yer almasını sağlayan SEO uygulamaları firmaların ürün ve hizmetlerini daha başarılı ve etkili bir şekilde pazarlayabilmelerini sağlıyor.

Search Engine Optimization olarak adlandırılan bu teknikler Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak yer alıyor. Türkiye’de ise bu alanda uzun süredir Ar-Ge çalışmaları yürüten ve başarılı işlere imza atan SEOzeo ajansı insanların içerik pazarlaması ve SEO teknikleri hakkında kendilerini geliştirmelerine fırsat tanıyor.

SEO alanında sürekli olarak ülkemiz adına başarılı girişimlerde bulunan SEOzeo ekibinin üçüncüsünü düzenlediği SEOzone etkinliği bu yıl dünyaca ünlü SEO uzmanlarının ve içerik pazarlama uzmanlarının bir araya geldiği bir etkinlik oldu. 27-29 Kasım tarihlerinde Şişli Marriott Hotel’de düzenlenen bu büyük etkinlik dünyaca tanınan Cosmin Negrescu, Marcus Tandler ve Alexsandra Tachalova gibi isimleri bir araya getirdi. Ayrıca ülkemizde de başarılı bir geçmişe sahip ve aynı zamanda SEOzeo kurucusu olan Yiğit Konur’da etkinlikte yer aldı.

İki Ayrı Oturum, Tek Bir Konferans

Üçüncü kez düzenlenen SEOzone etkinliğinde bu yıl bir ilk olarak iki ayrı oturum tek bir konferans içerisinde bir araya getirildi. Contentzone adlı ikinci ayrı oturumda ünlü isimler içerik pazarlaması ve stratejileri hakkında katılımcılara bilgilerini aktardılar.

27 Kasım’da Yiğit Konur’un sunumları ile açılış yapan SEOzone’15 etkinliği 28 Kasım tarihinde Contentzone oturumu ile devam etti. Gün boyunca tempoyu düşürmeden tüm konuşmacıların aktif bir şekilde engi tecrübelerini katılımcılara aktardıkları etkinlikte özellikle katılımcıların da katılım gösterebildikleri uygulamalı workshop’lar ilgi çekti.

Uygulamalı bir şekilde düzenlenen workshop’larda Elizaveta Lavrienko, Tristan Pirouz gibi dünyaca ünlü isimler yer aldı. Katılımcılar uygulamalı örnekler ile kendilerini bu alanda biraz daha geliştirmiş oldular. Ünlü isimlerin yaptıkları sunumlarda ise pazarın doğru ve etkili bir şekilde ölçümünün yapılabilmesi ve pazar analizinin nasıl etkili biçimde yapılabileceği bilgileri paylaşıldı.

Hiç yorum yok: