Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

10 Aralık 2015

SİLVERLİNE FIRIN

Merhabalar sevgili Birsence’nin değerli ziyaretçileri. Zaman zaman çeşitli konularda tanıtım yazılarımız oluyor. Bugün de yine siz değerli yemek bloğu ziyaretçileri için tanıtım amacından öte yaşamımızın bir parçası olan bir konuyu ele alacağız. Burada olmamızın genel amacı, güzel yemek tarifleri edinmek olduğuna göre yolumuz illa ki mutfağımızdan ve içindeki değerli eşyalarımızdan geçiyor. Bu zamana kadar paylaştığımız konular içerisinde bize en yakın konuyu ele aldığımız için çok keyifliyiz. Aynı keyfi sizin de almanızı umuyoruz.

Ev almak istediğimiz zaman o evin içerisindeki ilk görmek istediğimiz mekan mutfak değil midir sevgili dostlarımız? Mutfaklarımız değil midir, bizim güzel kokulu yemeklerimizin fabrikası? Doğru diyenlerimizin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar olsa gerek. O güzel fabrikanın içerisinde çok değerli makinelerimiz de vardır. O lezzetli yemeklerimizin yapılmasında, korunmasında ve daha birçok konuda onların da payının olduğunu söylesek haksızlık etmemiş oluruz değil mi? Böylelikle, bugün siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istediğimiz konumuzun tam da üstüne basmış oluyoruz.

Hepimizin evinde olan bir konuda, herkesin bir fikri ve tercihi vardır. Biz bu tercihe bir tercih daha ekleyelim istedik. Yenilikçi tasarımlar yapmayı ve çevreye duyarlı çözümler sunarak mutfakları çekici yaşam alanlarına dönüştürmeyi misyon edinen Silverline, çok çeşitli mutfak ürünlerini değerli müşterilerine sunuyor. Silverline elektrikli fırınlarına , buzdolaplarına, bulaşık makinelerinden davlumbaz ve aspiratörlere kadar daha birçok ürün gamı Silverline markası altında mevcut. Şık tasarımlar ile kaliteyi buluşturan Silverline, yemek yapmayı ve mutfağını seven bizlere, bu alanda güzel işler yapacağı hissini veriyor. Her geçen gün mutfaklardaki sayısını arttıran Silverline, kaliteli ürünleri ile mutfaklarda ben de varım diyor. Biz de Silverline’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Son olarak; Silverline ile yaşamınıza keyif katacağınızı umuyoruz…

Hiç yorum yok: