Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.
Add to Google

web siteleri


BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...birsence bir prenses ve bir prensin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve yavrularıyla çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

4 Ağustos 2016

Haz Peşindeysen Bir De Bunlara Bak


 
Herkesin en sevdiği hazzı vardır, birde asla vazgeçemeyecekleri Magnum’ları bu yazımızda sizin için en sevilen Magnum’lar hakkında bilgiler vereceğiz.   
1989’da Almanya’da dondurma tarihinde bir çığır açan Magnum Classic’i üretti ve tüketicinin zevkine sundu. Tahta çubuğu ve güzel görünümüyle gönüllerde taht kuran Classic, enfes kaymaklı dondurması ve karşı konulmaz Magnum çikolatasıyla birleşti. Dondurma tarihinde bir efsane olan Classic ambalajıyla da bir vazgeçilmez oluyor. 240 kcal kaloriyle günlük enerjinin de %12’sini karşılıyor.  
Bademsiz olmaz diyenlere Magnumun en sevilen tatlarından biri olan Magnum Badem, Classic’in ardından en çok satılan ikinci Magnum. Kaymak ve Magnum çikolatası birleşti, üstüne bademler serpişti. Bademi seviyorsan Magnum Badem'e kapılacağınız kesin.  Bir kere tadınca bir daha vazgeçemeyeceksiniz. 250 kcal kaloriyle günlük enerjinin de %13’ünü karşılıyor. 
Bir diğer vazgeçilmez lezzet ise tabi ki Magnum Beyaz. Zenginleşen çikolata parçacıklarıyla keyfi doruğa ulaştı: Bademli ve vanilyalı Magnum Beyaz enfes lezzeti ile göz kamaştırıyor. Üstelik sadece 250 kcal.  Magnum’un yine sevilen lezzetlerinden biri olan Magnum Fıstık, bilinen Magnum lezzetiyle bütün Antep Fıstığı parçalarıyla daha da zenginleşti.  Fıstıklı Magnum yanlızca 250 kcal 
Magnum Double Çikolata, iki kat çikolata kaplaması ve içindeki çikolata sosunun muhteşem kıvamıyla aklınızı başınızdan alacak mükemmel bir lezzet. Ayrıca 250 kcal. 
Ailenin küçük üyeleri: Magnum Mini, 6’lı paketlerde farklı Magnum çeşitlerini bir araya getiren tüketicinin sevdiği bir diğer ürün. Evdesiniz ve yalnızsınız. Küçük keyifler büyük bir haz yaşatmak üzere. Tek istediğiniz şey ise rahatsız edilmemek... Magnum keyfini doya doya yaşamak isteyenlere: Magnum Mini. Onunlayken asla rahatsız edilmek istemeyeceksiniz... Her biri 140 kcal ve günlük enerjinin %7’sini karşılıyor. 
Dediğimiz gibi o zamanlar değerli gelen şeyler gerçekten güzeldir. Dondurmalarını yemek o kadar kolay değildi. O zamanlar şimdi ki kadar çok çeşidi olmasa da MAGNUM CLASSİC, MAGNUM BADEM ve MAGNUM BEYAZ’I görebilme şansımız vardı. MAGNUM bir dondurmadan daha fazlasıydı, özel hissettirir ve değerli olurdu. Tadı, bir çocuk için kelimeler ile anlatılmayacak mutluluğu verebilecek kadar lezzetliydi. Dediğimiz gibi o zamanlar değerli gelen şeyler gerçekten güzeldir. Şimdi yazın sıcaklarında markete inmeye üşenmediğim tek konu gidip bir MAGNUM alabilmek.  Bir, iki, demeden üçüncüye geçenlerden olanlar çok olduğu için MAGNUM Mini’yi alanlarımız vardır. Geçmişe dönüp bakınca, günümüzde onlarca çeşidinin olması gerçekten insanı mutlu etmiyor değildir herhalde.   
Artık yetişkin olduğunuzda MAGNUM’un ne kadar özel olduğunu ve eğer gerçekten hazlarınızın peşindeyseniz, bir dondurmadan daha fazlası olduğunu anlamışsınızdır.  

Hiç yorum yok: