Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...hayatında son 8 yılda çok şey değişen biri...yaşadığı şehri,medeni durumunu ve alışkanlıklarını değiştirdi son sekiz yılda...birsence bir prensesin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve prensesiyle çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

15 Mayıs 2017

Hatay’ın Yöresel Ürünleri Hataykoy.com’daE-ticaret siteleri üzerinden yapılan alışverişlerin yaygınlaşmasıyla, birçok sektör online mağazacılık girişimleri ile dikkat çekmeye başladı. Yöresel ürün alışverişi anlamında hızlı ve güvenli alışverişin adresi olan Hataykoy.com internet sitesi de Hatay yöresine ait ürünlerin tedarik edilmesinde önemli bir yere sahip.

Hataykoy.com, süt ürünleri, salça ve soslar, geleneksel zeytinyağı, dalından sebze ve meyveler, kahve, sabun ve Hatay’ın meşhur künefesi gibi birçok yöresel ürünün aynı çatı altında bulunabildiği bir internet sitesi. Güneşte kurutulan Hatay domates ve biber salçaları, yöreye ait halhalı zeytinlerinden elde edilen soğuk sıkım zeytinyağı, salamura yaprak, baharat çeşitleri, çökelek, biber salçası ve Hatay’a ait baharat harmanıyla lezzetlenen sürk gibi daha birçok meşhur lezzetin adresi Hataykoy.com ile alışverişler hızlı ve kolay.

Hatay yöresine ait lezzetleri ve yörenin sabun gibi doğal bakım ürünlerini de kapınıza kadar getiren Hataykoy.com’da aradığınız ürünleri kolayca bulmanızı sağlayacak geniş bir kategorilendirme bulunuyor. Örneğin; Hatay salamura peyniri, sürk ve meşhur künefe peyniri siparişi verecekseniz “Süt Ürünleri” kategorisinde aradıklarınızı ve yöreye ait diğer süt ürünlerini de bulabilirsiniz. Sitedeki “Hatay Künefe” kategorisinde pişirilmeye hazır künefe tatlısının yanı sıra künefe peyniri ve tel kadayıf gibi künefe malzemelerini de bulabilirsiniz. Sitede Hatay bölgesinin meşhur halhalı zeytininden üretilmiş zeytinyağı da unutulmamış. Hataykoy.com’un “Zeytin ve Zeytinyağı” kategorisinde yemeklerinize lezzet katacak soğuk sıkım zeytinyağını ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi yöresel zeytin çeşitleri yer alıyor.

17 kategori ile site kullanıcılarına hızlı alışveriş fırsatı sunan Hataykoy.com internet sitesi, Hatay yöresinin meşhur yemeklerinin de yer aldığı bir sanal mağaza. Cevizli ve sade kömbe, Hatay kahkesi, Hatay’ın meşhur kaytaz böreği, biberli ekmek gibi yörenin en çok bilinen geleneksel lezzetlerini Hataykoy.com üzerinden satın alabilirsiniz.

HatayKoy.com evinizde doğal ürünlere yer verebilmeniz ve sevdiklerinize doğal ürünler hediye edebilmeniz için var. Hataykoy.com siparişlerinizde online kredi kartı, banka havalesi, kapıda nakit ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok: