Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...hayatında son 8 yılda çok şey değişen biri...yaşadığı şehri,medeni durumunu ve alışkanlıklarını değiştirdi son sekiz yılda...birsence bir prensesin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve prensesiyle çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

3 Temmuz 2018

Toptan Gıda Alışverişi Yapmanın Avantajları 

Toptan gıda alışverişleri tüketicilere, özellikle cafe, restoran, büfe, otel, okul kantini gibi tüketimin en yoğun olduğu işletmelerin bütçelerinde yüzde 60’a varan tasarruf sağlamaktadır. Ekonomik olmasının yanında zaman bakımından da tasarruf sağlayan toptan gıda alışverişleri online toptan gıda market sitelerinden yapıldığında ise özel indirimlerden faydalanma fırsatı sunmaktadır. Toptan gıda alışverişlerinin avantajlarını sıralamak gerekirse;

     Uzun raf ömrü olan şeker, sıvıyağ, bakliyat ve un gibi ürünler büyük gramajlar halinde toptan alındığında daha uygun fiyatlıdır.
     Büyük gramajlı peynir çeşitleri, tereyağı gibi süt ürünleri teneke ve vakumlu ambalajlarda olduğunda uzun süre saklanabilir.
     Salça çeşitleri büyük gramajlı olduğunda uzun süre saklanabilir.
     Büyük gramajlı baharat çeşitleri uygun saklama koşulları sağlandığında uzun süre saklanabilir.
     Doğrudan markete giderek yapılan alışverişlerde dondurulmuş ürünlerin çözülme riski vardır. Oysa online toptan gıda market alışverişlerinde dondurulmuş ürünler, et kavurma, salam, sosis gibi et ürünleri ve dondurulmuş pasta çeşitleri soğuk zincir kırılmadan adrese teslim edilmektedir.
     Market reyonlarında en gerekli ürünlerin gözden kaçma riski vardır. Oysa toptan gıda alışverişi yapılabilen e-ticaret siteleri kullanıcılar için geniş bir ürün listesi sunmaktadır. Detaylı kategoriler ve ürün grupları sayesinde alışveriş hızlı ve kolay şekilde yapılabilmektedir.
     Online toptan gıda alışverişlerinde %50 indirim, promosyon, hediyeli ürün gibi avantajlar vardır.
     E-ticaret sitelerinde ürün içeriği, üretici firma detayları incelenebilir. Böylece site kullanıcıları ihtiyaç duydukları en doğru ürünü satın alabilmektedir.

Online toptan gıda marketi Gidasehri.com web sitesinden et ürünleri, sıvı yağ çeşitleri, baharat ve bakliyat çeşitleri, dondurulmuş gıda ürünleri, dondurulmuş pastalar, salça ve soslar, süt ürünleri en uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Cafe, restoran, market, büfe, fastfood, lokanta, yemekhane, catering, otel, okul kantini, kumanya şirketleri, toptan ve ana toptan firmaları ile çalışan Gıda Şehri, hızlı bir toptan gıda alışverişi olanağı sunmaktadır.

Kaliteli güvenilir gıda ve ürün hizmeti anlayışına değer katan online toptan gıda marketi Gıda Şehri web sitesinden kapıda ödeme kolaylığı ile alışverişinizi hızlı bir şekilde yapmak için hemen gidasehri.com web sitesini ziyaret edin.

Hiç yorum yok: