Translate

Arşiv

Birsencede En Çok Tıklananlar


Birsenin Mutfağı'nda yayınlanacak yeni yazılar e-mail adresinize gelsin.

web siteleri

BİRSENCE sayfasında ©2008-2015 içinde yayınlanan bütün fotoğrafların, grafiklerin ve yazıların hakları saklıdır. Tamamen, kısmen veya değiştirilerek dahi olsa, izinsiz ve kaynak gösterilmeden, hiçbir yazılı ve dijital medyada yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.

Fotoğrafım
klasik terazi burcu...güzelll olan herşeye bayılan,güzelliklerle mutlu olan,herdaim gülümseyen,yemek yapmaya doyamayan çalışan ama daha çok ev hanımı biri birsen...hayatında son 8 yılda çok şey değişen biri...yaşadığı şehri,medeni durumunu ve alışkanlıklarını değiştirdi son sekiz yılda...birsence bir prensesin annesi...hayata geçirmeyi çok istediği bir yemek sitesi var ...profilindeki fotoğraf ise tam onu anlatıyor...evindeyken ve prensesiyle çok mutlu....
Blogger tarafından desteklenmektedir.

14 Ağustos 2018

Catering Yemek Menüleri Online Catering Sitesi Misafirliq.com’da
Türkiye’nin ilk ve tek online catering sitesi Misafirliq.com, bireysel ve kurumsal yemek davetleri için kaliteli, taze ve birinci sınıf lezzetleri ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Yemek daveti vermek isteyenler Misafirliq.com web sitesinden hazır menülerden seçim yapabiliyor ya da kendi menülerini oluşturarak, başlangıçlardan çorbalara kadar geniş bir yemek çeşitliliği içinde seçimleri yapabiliyor ve hızlı bir şekilde online sipariş verebiliyor.

Catering firmaları; şirket organizasyonları, özel davetler, doğum günü, baby shower ve nişan gibi organizasyonlarda pratik çözümler sunuyor. Hazır menü seçeneklerinden masa düzeni için gerekli dekoratif ürünlere kadar her detayı düşünen catering firması Misafirliq; kaliteli, taze ve birinci sınıf lezzetleri, en uygun fiyatlarla yemek davetlerine taşıyor.

Misafirliq.com hangi hizmetleri veriyor?

Misafirliq.com, yemek davetleri için özenle hazırlanmış lezzetli yiyecekler sunuyor. Kullanıcılar Misafirliq ile sadece yemek siparişi verebildiği gibi organizasyon için gerekli servis ve yemek tabağından dekoratif ürünlere kadar birçok şeyi sipariş verebiliyor. Catering firması Misafirliq, yemek çeşitliliğinden dekoratif ürünlere kadar yemekli davetlerin ihtiyacı olan her detaya geniş bir yelpazede yer veriyor.

Açık büfe menüleri, sofra menüleri, davet yemek menüleri, davet yemek paketleri gibi hazır yemek menülerinin yanı sıra site kullanıcıları “kendi menünü oluştur” seçeneğinden başlangıçlar, zeytinyağlılar, salatalar, ara sıcaklar, ana yemekler, mezeler, atıştırmalıklar, i̇çecekler, şekersiz unsuz tatlar, tatlılar ve çorbalar ile yemek davetlerine özel menüler de oluşturabiliyor. Yemek davetleri, Misafirliq’teki şık yemek takımları, sofra çiçekleri, çiçekli harf ve karşılama panosu gibi dekoratif ürünler ile eksiksiz hale geliyor.

Misafirliq’te yemek davetleri için garson hizmeti ve mangal şefi hizmeti de bulunuyor. Yemek siparişlerini hijyenik koşullarda hazırlayan ve titizlikle paketleyen Misafirliq.com’da bireysel ve kurumsal davetler için özel olarak hazırlanmış catering yemek menüleri yer alıyor. Siz de kaliteli ve birinci sınıf lezzetleri en uygun fiyatlarla davetlerinize taşımak istiyorsanız hemen Misafirliq web sitesi üzerinden kendi menünüzü oluşturup, hızlı bir şekilde online siparişinizi verebilirsiniz.

Hiç yorum yok: